графіка

Радянські ракетники, Георгій Малаков, 1972

радянські ракетники
Автор kobzar

Український графік Георгій Малаков (1928—1979) в одній із своїх робіт зобразив радянських ракетників. Чорна та страшна картинка “Радянські ракетники”.

Небо у грозових хмарах, пускова установка стоїть на тлі вітряків, екіпаж готується до пуску ракет. Куди поцілили ці ракети? Ракетники ні як не схожі на захисників – вони готуються до пуску ракет по мирних жителях, вони поцілені на жінок і дітей, на старих та молодих людей.

В цій картині весь СРСР і вся сучасна росія – бруд, руйнування, вбивства, захоплення чужих земель.

російські ракети

З 24 лютого 2022 року Україна щодня зазнає обстрілів з боку російської федерації. Російські ракети знищують об’єкти критичної інфраструктури, житлові будинки, навчальні заклади та лікарні. Гинуть мирні люди.

Для українців росіяни вже давно стали вбивцями, грабіжниками, ґвалтівниками та мародерами. У цьому вся сила російської армії – знищувати мирних жителів та мирні міста!

Російська федерація вважає себе наступником СРСР. Недарма Президент США Рональд Рейган назвав ссср “імперією зла”. Тепер ми бачимо як і що витворювали радянські війська (а сьогодні цю традицію продовжує росія) – біль, руйнування, горе та смерть!

росія – це країна терорист!

Володимир Зеленський

Культурний простір Kobzar прагне створювати освітній та інформаційний контент. Зараз ми розвиваємо кілька блогів та сторінок в соціальних мережах, і займаємося розповсюдженням інформації різними мовами про українську історію та культуру.

Головна наша мета – привнести у світ нашої культури та історії нових людей, не лише українців, а й інших народів, які живуть на цій планеті.

«Культурний простір Кобзар» — унікальний проект, який поєднує різних фахівців із різних галузей: істориків, географів, етнологів, філологів.

Про автора

kobzar

Культурний простір Kobzar - це бібліотека антикварних книг, галерея живопису, сучасного мистецтва та графіки, виставка предметів старовини і онлайн аукціон.

Ми допомогаємо реставрувати антикварні книжки, консультуємо по вопросах купівлі-продажу живопису, книг, меблів для бібліотек, та предметів старовини.

Будь ласка, прокоментуйте