Про нас

Чому “Кобзар”?

Наш культурний простір має назву Kobzar. Кобзар співає про славне українське минуле, говорить про нас українців, про любов до нашої Батьківщини.

Пошана до книги. Пошана до людей, хто її створив. Пошана до тих, хто її зберіг. Хто цінує її та надає їй нове життя.

Культурний простір Кобзар розвиває культуру, тішить і надихає нові покоління на любов. На любов до печатного давнього слова, до історичних документів, до сучасного українського мистецтва.

Ми є те, що чуємо, що читаємо, чим переймаємось. Наше навколо є те, що змінили ми. Змінили завдяки знанням, досвіду та натхненню. Завдяки волі, народженній скрізь призму знання.

Але, спочатку було слово…

kobzar культурний простір кобзар

Мета нашого проекту – зробити інтерактивний портал, який поєднує історію та ті артефакти, які завдяки бурхливій діяльності людства залишились на нашій землі. Які служать порталом для розуміння процессів, що траплялись у минулому. Невеличкий клаптик матеріальної культури, який хочемо розгорнути перед Вами яскравою картиною повсякденного буття минулого. За основу беремо печатні артефакти. Книги, мапи, документи, фотографічні зображення минулого та інше. Далі будемо додавати цікаві предмети побуту, картини, малюнки, меблі тощо. Через твори митців простежимо шлях їх розвитку. Познайомимо з тим, що впливало на формування таланта.

В ідеалі створити гармонічну картину, показати, що матеріальна культура минулого не зайвий мотлох. Що це частка нас самих. Та якщо ми нехтуємо цим, то ми нехтуємо собою. Наше минуле впливає на нас кожен день. Кожну хвилину зміна настрою та уподобань залежить тільки від багажу знань про себе. Ми не можемо відректися від історії, якою би вона не була.

Зайва монетка, малюнок, фотографія тощо, залишена від бабусі, розповість більше ніж купа книг без неї. Бо людина часом без ціеї дрібнички просто не може зрозуміти з чого почати пошук та що саме вона шукае. А шукаемо ми самих себе. І будемо небайдужими допомогти Вам в цьому пошуку та долучити Вас до загальної співпраці збереження своєї родинноі пам’яті.

З великою повагою до кожного з читачів, “KOBZAR”.

продам антикварную книгу
реставрация антикварных книг

Проект Kobzar.in.ua підтримує реставраторів і людей мистецтва. Ми зацікавленні в співпраці.

  Угода про умови розміщення матеріалів на сайті kobzar.in.ua

  1. Ця Угода регулює порядок розміщення фізичними особами (далі – Користувачами) матеріалів на ресурсі kobzar.in.ua (далі – Сайт).
  2. Для розміщення матеріалів на Сайті Користувачеві необхідно ознайомитись з умовами цієї Угоди. Користувач не має права розміщувати матеріали на Сайті, якщо він не погоджується з умовами Угоди.
  3. Адміністратор сайту kobzar.in.ua залишає за собою право періодично вносити зміни до умов Угоди. Актуальна версія умов розміщується на Сайті на сторінці https://www.kobzar.in.ua/o-nas/. Розміщення матеріалів Користувачем на Сайті після зміни умов Угоди розглядається як згода Користувача зі зміною умов.
  4. При реєстрації на Сайті Користувач зобов’язаний надати повну та точну інформацію, що дозволяє ідентифікувати особу, яка розміщує матеріали.
  5. Користувач гарантує, що має всі необхідні права на використання матеріалів, що розміщуються, передбачених п.6 цієї Угоди, а також отримав згоду всіх осіб, зображених у матеріалах на таке використання. Користувач гарантує, що розміщення матеріалів на Сайті та їх використання не порушує жодних прав третіх осіб (у тому числі авторських, суміжних та ін.). Користувач самостійно відповідає за порушення цих гарантій.
  6. Матеріали, що розміщуються на Сайті, не повинні порушувати чинне законодавство України (у тому числі ображати честь та гідність третіх осіб, сприяти розпалюванню релігійної, расової чи міжнаціональної ворожнечі тощо).
  7. При розміщенні матеріалів на Сайті Користувач безоплатно на весь період дії виключного права надає kobzar.in.ua невиключні права на використання, відтворення, розповсюдження, створення похідних творів, а також на демонстрацію матеріалів та доведення їх до загальної інформації.
  8. Розміщуючи контент користувача за допомогою використання наших послуг, ви надаєте кожному користувачеві Сервісу невиключну, безоплатну, діючу в усьому світі ліцензію на доступ до вашого Контенту та його використання в межах, що допускаються функціоналом Сервісу, в тому числі на відображення його за допомогою плеєра Сервісу на сайтах третіх осіб за допомогою технології embed (iframe), а також дозволяє створення тимчасових технічних копій контенту і відео-превью такого контенту.
  9. Користувач висловлює свою згоду на те, що розміщення матеріалів у деяких розділах Сайту допускається лише за умови досягнення 18-річного віку.
  10. У разі виникнення сумнівів у наявності у Користувача прав, зазначених у п.4 цієї Угоди, а також у разі порушення Користувачем п.5 та п.14 цієї Угоди Адміністратор kobzar.in.ua залишає за собою право видалити розміщені Користувачем матеріали, що порушують відповідні вимоги.У разі видалення двох або більше матеріалів, розміщених одним Користувачем, він визнається систематичним порушником та його реєстрація на Сайті анулюється.
  11. Є розуміння Користувача, що матеріали, розміщені на Сайті, стають доступними третім особам, а тому виникає ризик їх несанкціонованого використання без волі kobzar.in.ua. У будь-якому разі відповідальність за несанкціоноване копіювання та використання матеріалів, розміщених Користувачем, несуть особи та організації, які неправомірно використовували такі матеріали.
  12. Ви повинні ознайомитися з Політикою з обробки та захисту персональних даних. Подальше використання Вами будь-яким чином або способом функціоналу Сайту є Вашою безумовною згодою з усіма умовами Політики захисту персональних даних та цієї Угоди.
  13. Користувачі надають Адміністратору kobzar.in.ua, як оператору персональних даних, свої персональні дані, в тому числі ім’я, прізвище та інші дані, що використовуються для ідентифікації особи, а також свої контактні дані, включаючи адресу електронної пошти, та повне та беззастережна згода, вчинена своєю волею на обробку Адміністратором kobzar.in.ua (у тому числі збирання, систематизацію, накопичення, уточнення (оновлення, зміна), використання, поширення (у тому числі передачу), знеособлення, блокування, знищення персональних даних, безстрокове зберігання), вищевказаних даних в електронному вигляді та/або на паперових носіях для цілей розсилки запрошень на офіційні заходи, розсилки новин, інформування про нові продукти kobzar.in.ua та іншої інформації, у тому числі рекламного характеру, за допомогою поштового відправлення або електронної пошти. Крім того, Адміністратор kobzar.in.ua має право здійснювати дії, спрямовані на програмування видів розсилок, вказаних вище, виходячи з тих видів індивідуальних особливостей Користувача, які були надані Користувачем як за умови початкової реєстрації на Сайтах, так і в процесі користування функціоналом Сайтів. Зберігання та обробка даних здійснюється лише на території України.
  14. Датою видачі письмової згоди на обробку персональних даних Користувача є дата ознайомлення з цією Політикою, що виражається у надсиланні Анкети через електронний зв’язок на Сайтах.
  15. Вказана згода діє безстроково і може бути відкликана Користувачем шляхом письмового повідомлення, направленого на адресу kobzar.in.ua за допомогою електронного повідомлення з адреси електронної пошти, наданої kobzar.in.ua під час реєстрації на Сайтах. При цьому, kobzar.in.ua, направляючи Користувачеві ту чи іншу розсилку, додає, у тому вигляді, в якому вважатиме доречним, інструкцію щодо дій Користувача за бажання відмовитися від подальшого отримання розсилок.
  16. Згода Користувача на обробку персональних даних вважається відкликаною через 30 днів від дати отримання kobzar.in.ua такого письмового повідомлення від Користувача на адресу електронної пошти Сайту.
  17. За жодних обставин Ви не маєте будь-яких прав на будь-яке використання найменувань kobzar.in.ua, а також на будь-яке використання похідної від найменування назви.
  18. Адміністратор kobzar.in.ua не гарантує безперебійну роботу Сайту, а також не несе жодної відповідальності перед Користувачем, пов’язаної з функціонуванням/відсутністю функціонування Сайту.
  19. Користувач не має права залишати на Сайті коментарі, які ображають інших Користувачів, тексти/зображення порнографічного змісту, а також використовувати в коментарях ненормативну лексику, розміщувати тексти рекламного характеру та рекламні посилання на сторонні ресурси, а також вчиняти дії, що порушують чинне законодавство України.
  20. Ця угода підпорядковується вимогам чинного законодавства України.

  Політика щодо обробки та захисту персональних даних

  Адміністрація сайту kobzar.in.ua вважає, що користувач, реєструючись і здійснюючи доступ до Інтернет-ресурсів, ознайомлений з цим Регламентом, висловлює свою згоду з ним і приймає на себе зазначені в ньому права та обов’язки. Згода здійснюється у формі та на умовах, встановлених для користувачів у Правилах користування проєктами та сервісами kobzar.in.ua.
  У разі незгоди користувача з цим Регламентом використання Інтернет-ресурсів має бути припинено.

  Адміністрація сайту kobzar.in.ua бере на себе зобов’язання щодо захисту Ваших персональних даних. Просимо Вас ознайомитися з цією Політикою щодо захисту персональних даних (далі – Політика).

  Політика визначає умови та цілі збирання, зберігання, захисту, обробки та поширення інформації про Користувачів ресурсів – kobzar.in.ua, (далі – Сайт).

  Отримання та використання особистої інформації

  Користувачі надають kobzar.in.ua, як оператору персональних даних, свої персональні дані, зокрема, ім’я, прізвище та інші дані, що використовуються для ідентифікації особи, псевдонім (у разі використання месенджерів Whatsup, Viber, Telegram), а також свої контактні дані, зокрема, адресу електронної пошти, телефон, адресу місцезнаходження та/або тимчасової реєстрації, а також повну й беззастережну згоду, вчинену своєю волею, на обробку kobzar.in. in.ua (зокрема, збір, систематизацію, накопичення, уточнення (оновлення, зміну), використання, поширення, знеособлення, блокування, знищення персональних даних, безстрокове зберігання), вищевказаних даних в електронному вигляді та/або на паперових носіях для цілей розсилки запрошень на офіційні заходи, розсилки новин, розсилки опитувань, інформування про нові продукти kobzar. in.ua та іншої інформації, зокрема рекламного характеру, за допомогою поштового відправлення, смс-сповіщення, повідомлень у месенджерах (Whatsup, Viber, Telegram) або електронної пошти.

  Крім того, kobzar.in.ua має право здійснювати дії, спрямовані на програмування видів розсилок, зазначених вище, виходячи з тих видів індивідуальних особливостей Користувача, які були надані Користувачем як при початковій реєстрації на Сайті, так і в процесі користування функціоналом Сайту. Зберігання та обробка даних здійснюється тільки на території України.

  Датою видачі письмової згоди на обробку персональних даних Користувача є дата ознайомлення з цією Політикою, що виражається у надсиланні Анкети за допомогою електронного зв’язку на Сайті.

  Зазначена згода діє безстроково і може бути відкликана Користувачем (в т.ч. запитано видалення персональних даних з Сайту) шляхом письмового повідомлення, надісланого на адресу kobzar.in.ua за допомогою електронного повідомлення на адресу Сайту з адреси електронної пошти, наданої kobzar.in.ua під час реєстрації на Сайті. При цьому, kobzar.in.ua, направляючи Користувачеві ту чи іншу розсилку, докладає, в тому вигляді, в якому вважатиме доречним, інструкцію щодо дій Користувача при бажанні відмовитися від подальшого отримання розсилок.

  Згода Користувача на обробку персональних даних вважається відкликаною через 30 днів від дати отримання kobzar.in.ua такого письмового повідомлення від Користувача на адресу електронної пошти сайту.

  Розкриття отриманої інформації третім особам

  kobzar.in.ua має право передати персональну інформацію про Користувача третім особам у разі, якщо:

  • Користувач сам виявив бажання розкрити цю інформацію;
  • без цього Користувач не може скористатися якимось продуктом або послугою;
  • цього вимагає українське або міжнародне законодавство та/або органи влади з дотриманням законної процедури;
  • Користувач порушує Угоду користувача з Сайтом.

  Доступ до особистої інформації

  Відповідно до закону України №2297-VI від 01.06.2010 “Про захист персональних даних” уся зібрана, збережена та оброблена інформація про Користувачів вважається інформацією обмеженого доступу, якщо інше не встановлено законодавством України. kobzar.in.ua приймає на себе зобов’язання збереження конфіденційності персональних даних Користувача з вжиттям заходів щодо захисту персональних даних від несанкціонованого доступу до них третіх осіб. kobzar.in.ua зобов’язується вживати всіх розумних заходів щодо захисту персональної інформації Користувачів від знищення, спотворення або розголошення, однак kobzar.in.ua не гарантує безпеку переданих даних поза зоною контролю kobzar.in.ua.

  Користувач має право самостійно вносити зміни/доповнення в особисту інформацію через свій профіль на Сайті.

  Посилання на сайти третіх осіб

  Користувач обізнаний, що в разі, якщо в матеріалах, розміщених на Сайті, містяться посилання або переходи на сайти третіх осіб, kobzar.in.ua не бере на себе жодних гарантій за такі сайти, а також не несе будь-якої відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену на таких сайтах.