о нас

Чому «Кобзар»?

Пошана до книги. Пошана до людей, хто її створив. Пошана до тих, хто її зберіг. Хто цінує її та надає їй нове життя.

«Кобзар» співає про славне минуле, тішить і надихає нові покоління на любов . На любов до печатного давнього слова.

Ми є те, що чуемо, що читаємо, чим переймаємось. Наше навколо є те, що змінили ми. Змінили завдяки знанням, досвіду та натхненню. Завдяки волі, народженній скрізь призму знання.

Але, спочатку було слово…

о нас кобзар кобзарь kobzar

Мета нашого проекту — зробити інтерактивний портал, який поєднує історію та ті артефакти, які завдяки бурхливій діяльності людства залишились на нашій землі. Які служать порталом для розуміння процессів, що траплялись у минулому. Невеличкий клаптик матеріальної культури, який хочемо розгорнути перед Вами яскравою картиною повсякденного буття минулого. За основу беремо печатні артефакти. Книги, мапи, документи, фотографічні зображення минулого та інше. Далі будемо додавати цікаві предмети побуту, картини, малюнки, меблі тощо. Через твори митців простежимо шлях їх розвитку. Познайомимо з тим, що впливало на формування таланта.

В ідеалі створити гармонічну картину, показати, що матеріальна культура минулого не зайвий мотлох. Що це частка нас самих. Та якщо ми нехтуємо цим, то ми нехтуємо собою. Наше минуле впливає на нас кожен день. Кожну хвилину зміна настрою та уподобань залежить тільки від багажу знань про себе. Ми не можемо відректися від історії, якою би вона не була.

Зайва монетка, малюнок, фотографія тощо, залишена від бабусі, розповість більше ніж купа книг без неї. Бо людина часом без ціеї дрібнички просто не може зрозуміти з чого почати пошук та що саме вона шукае. А шукаемо ми самих себе. І будемо небайдужими допомогти Вам в цьому пошуку та долучити Вас до загальної співпраці збереження своєї родинноі пам’яті.

З великою повагою до кожного з читачів, «KOBZAR».

Проект Kobzar.in.ua підтримує реставраторів і людей мистецтва. Ми зацікавленні в співпраці.