блог

Культурний простір Kobzar

Автор kobzar

Наш культурний простір має назву Kobzar. Це місце в класичному стилі, в ньому багато старовинних книжок, журналів, документів, картин, графіки та географічних мап.

культурний простір кобзар

Ми розвиваємо цей простір для людей, яким не байдужа українська культура, яких захоплюює українська мова, які з гордістю називають себе українцями.

культурний простір кобзар друкарський станок

В нашому культурному просторі є справжній друкарський станок середини ХІХ сторічча з дуже цікавою історією.

подільський килим кобзар

Подільський килим кінця ХІХ сторічча. Подільські килими були невід’ємною частиною багатого приданого в старину. Крім широких килимів ткали й так звані верети (залавники, налавники, палатари). Ці килими мали простішу композицію візерунку, натомість були до 10 метрів довжиною. Вішали їх за лавкою, під вікно.

Культурний простір Кобзар

кобзар культурний простір

Звичайно є в нашому просторі зображення Кобзаря – співака історичних народних пісень. Кобзар став прообразом для назви книги поетичних творів Тараса Шевченка.

віртуальний простір кобзар kobzar

Віртуальний простір Кобзар допомогає візуалізувати картини, графіку та книги, які описані на нашому сайті. Метавсесвіт з часом стане зручним простором для проведення аукціонів та зустрічей нашої спільноти. Вже зараз ми готуємо багато цікавого в цьому напрямку.

антикварні книги кобзар

Але справжнє наше захоплення – це антикварні книги. На сторінках сайту kobzar.in.ua вже зараз багато оглядів рідкісних книжок. Але цього не достатньо для збереження культурної спадщини України, тому ми працюємо над створенням нових статей та над наповненням сайту і культурного простору Кобзар.

реставрация антикварных книг

Ми займаємось реставрацією, оцінкою, та консультуванням щодо купівлі-продажу антикварних книг і предметів старовини.

продам антикварную книгу

Щоб отримати консультації в галузі купівлі або продажу антикварних книг, і з питань реставрації старих антикварних книг, зв’яжіться з нами електронною поштою.

Про автора

kobzar

Культурний простір Kobzar - це бібліотека антикварних книг, галерея живопису, сучасного мистецтва та графіки, виставка предметів старовини і онлайн аукціон.

Ми допомогаємо реставрувати антикварні книжки, консультуємо по вопросах купівлі-продажу живопису, книг, меблів для бібліотек, та предметів старовини.

Будь ласка, прокоментуйте