альбоми

Веселі картинки Вадима Михальчука, 2020

Веселі картинки Вадима Михальчука, 2020
Автор kobzar

Веселі картинки Вадима Михальчука: альбом, предмова В. Г. Чернеця, Київ: Національна академія керівних кадрів культури і мистецтва, 2020. 480 сторінок.

Вадим Михальчук і культурний простір Кобзар

В альбомі заслуженого художника України, члена Національної спілки художників України Вадима Михальчука представлено основні етапи формування його як митця, творчий доробок якого становлять різноманітні жанри образотворчого мистецтва: пейзажі, натюрморти, композиції, сюжетні полотна, стилізації.

музи Вадима Михальчука

У цьому альбомі також висвітлено громадську, викладацьку та наукову діяльність кандидата мистецтвознавства, доцента, професора кафедри мистецтвознавчої експертизи Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Михальчука Вадима Володимировича.

Веселі картинки Вадима Михальчука, 2020

Веселі картинки художника

Веселі картинки успішного живописця мають попит не тільки в Україні, а й за кордоном. Манера митця цілком відповідає духу часу, його роботи містять певний культурний код.

Веселі картинки Вадима Михальчука, 2020

Вадим Михальчук своєю творчістю формує художній імідж України та зміцнює її роль на міжнародній арені. Він є яскравою особистістю, яка через різноманітність своєї мистецької діяльності є творцем сучасного артпростору України.

Веселі картинки Вадима Михальчука, 2020

Філософія посмішки, яскраві кольори як у житті, так і на палітрі приваблюють глядача, змушуючи повертатися знову й знову до картин Вадима Михальчука.

Веселі картинки Вадима Михальчука, 2020

Образи, що виходять з-під пензеля митця, – це втілення безтурботності, миттєвості, веселощів, подекуди – з відтінком ліричності. Роботи художника створені для милування глядача.

Веселі картинки Вадима Михальчука, 2020

Завдяки своїй декоративності ці картини органічно вписуються в сучасний іетер’єр, стаючи його характероутворювальним елементом.

Веселі картинки Вадима Михальчука, 2020

Майстер завжди готовий дивувати новими полотнами, які значною мірою швидко знаходять собі нову домівку в приватній колекції або галереї чи, мандруючи аукціонами, отримують місце в музеї.

Веселі картинки Вадима Михальчука, 2020

Вадим Михальчук, представник сучасної художньої еліти України, увійшов у мистецтво близько двадцяти років тому. Він пройшов різні етапи загартування своєї творчої натури: і кризу 1990-х років, і становлення нової мистецької спільноти незалежної України, і навіть роботу в умовах війни та воєнного стану.

Альбом робіт Вадима Михальчука, 2020

Митець народився і все життя працював у Києві. Він багато подорожує та щоразу після відвідин нового живописного місця створює нові полотна. Так народилась серія картин з містами світу.

Веселі картинки Вадима Михальчука, 2020

Веселий характер Одеси може заряджати Вадима гумором. Американські індустріальні мотиви наштовхувати на роздуми про відмінності систем цінностей. Китайські екзотичні краєвиди кликати до натхнення годин праці з пензлем у руці.

міста світу на картинах Вадима Михальчука

Справжньою пристрастю художника є красуні та краса жіночого тіла. Альбом “Веселі картинки” наповнений картинами з зображеннями муз художника, які назавжди залишились на його полотнах та радують око глядачів.

творча майстерня Вадима Михальчука

Про культурний простір Кобзар

Культурний простір Кобзар співпрацює з видатним українським художником Вадимом Михальчуком. Нам подобається його стиль та работи. Прикладне мистецтво на сьогодні не можливо уявити без теорії та історії колекціонування. Вадим Михальчук гарний співрозмовник, талановитий митець, та надзвичайно обдарована людина.

Про автора

kobzar

Культурний простір Kobzar - це бібліотека антикварних книг, галерея живопису, сучасного мистецтва та графіки, виставка предметів старовини і онлайн аукціон.

Ми допомогаємо реставрувати антикварні книжки, консультуємо по вопросах купівлі-продажу живопису, книг, меблів для бібліотек, та предметів старовини.

Будь ласка, прокоментуйте