
Журнал “Советское фото” підшивка за 1926-1927 рік.

Журнал “Советское фото” був заснований у 1926 році і став одним із найвідоміших фотожурналів у Радянському Союзі. Він видавався до 1997 року (з перервою у виданні 1942—1956 роки), був офіційним виданням Спілки фотожурналістів СРСР.

Видавався щомісяця та присвячувався різним аспектам фотографії, включаючи нові техніки, тенденції та творчість фотографів.

У журналі також публікувалися роботи найкращих фотографів СРСР та їх закордоних колег.

На сторінках “Советское фото” вперше публікувалися фотографії, які з часом ставали культурними та історичними іконами СРСР.

Номери перших років видання журналу “Советское фото” цінуються колекціонерами та істориками в основному через їхнє історичне та естетичне значення.

Цей журнал був одним із найвпливовіших видань у Радянському Союзі. Перші роки видання “Советское фото” відповідали періоду швидкого розвитку радянської фотографії.

З середени 20-х років з’явилися багато відомих фотографів. Це, наприклад, Макс Пенсон, Аркадій Шайхет, Іван Шагін, Георгій Зельма та інші.

Роботи провідних фотографів часто публіковувалися в журналі. Тому для колекціонерів та поціновувачив історії фотографії номери журналу із цього періоду можуть бути особливо цікавими та цінними.

Піонерами радянської фотографії зроблено багато значних фотоматеріалів, які розповідають про “ідеальне життя” СРСР.

У період з 1926 року до початку 1930-х років у практику фоторепортерів почали входити нові технології, народжувалися та вдосконавлювалися нові жанри фотожурналістики.

У цей час у журналі з’явилися перші аналітичні статті про загальні проблеми фотографії.

На сторінках «Советское фото» 1926-1941 рр. публікувалися відомі автори: Г. Болтянський, В. Гришанін, С. Євгенов, Л. Межерічер, С. Морозов, С. Фрідлянд та ін., що заклали теоретичні засади радянської фотожурналістики.

Журнал «Советское фото» став помітним явищем у фотографічному та загальнокультурному житті країни.

Він відразу привернув до себе увагу як з боку професійних фоторепортерів, так і фотолюбителів, кількість яких з кожним роком зростала.

У лютому 1996 року в редакції журналу сталася пожежа, в якій було знищено архіви, бібліотеку, лабораторію та роботи, підготовлені до ювілейної виставки на честь 70-річчя журналу.

Перші номери цього культового радянського журналу досить рідкісні, тому стабільно поцінюються українськими та закордонними колекціонерами та букіністами.

Культурний простір Кобзар збирає рідкісні журнали. Ці журнали часто є важливими джерелами інформації про минуле і можуть бути використані для вивчення історії та культури того періоду. Журнали “Советское фото” 1926-1927 рік мають художнє та колекційне значення та цінуються колекціонерами. Цей огляд має продовження – підшивка за 1928 рік.
Будь ласка, прокоментуйте
Ви повинні бути авторизовані, щоб залишити коментар