альбоми

Кохаль Наталія, “Солом’яний смолоскип”, 2017

Наталія Кохаль Солом'яний смолоскип 2017
Автор kobzar

Альбом-каталог Наталія Кохаль, “Солом’яний смолоскип”, твори акварель, 64 с., видавництво Софія-А, Київ, 2017 рік. Цей альбом був приурочений до 50-річного ювілею художниці. Водночас пройшла її ювілейна Виставка в художній галереї “Митець”/ Art gallery “Mytets” (11.12.2017 – 19.12.2017рр.).

Наталія Кохаль Солом'яний смолоскип

Ювілей – це особливий час, коли хочется зупинитися і переглянути творчі здобутки, оцінити їх, відчути справжність шляху та істинність пошуків. Час, позначений роздумами та піднесенням, мудрістю та майстерністю. Саме таким постає ювілей для Наталії Кохаль – і зупинкою, і рухом вперед водночас, бажанням працювати і створювати щось нове, незвичайне та періодично повертатись до улюблених мотивів, знахідок, ідей. (Наталія Сухоліт)

Наталія Кохаль Солом'яний смолоскип

Кохаль Наталія (1967 р.н.) – одна з найцікавіших художників-графіків сучасності, походить з відомої української мистецької династії, її батько – Володимир Кохаль, мати – Ольга Слєта, дідусь – Петро Сльота, бабуся – Галина Зоря. Член НСХУ з 1992 року.

Ювілейний альбом Наталії Кохаль

У кожній її роботі є декілька спільних рис – невимушена віртуозність, вимоглива естетизація аркуша, простота і легкість письма.

Наталія Кохаль українська художниця

Акварель – улюблена техніка української мисткині. Саме акварель дарує роботі легкість, насичує особливим повітрям і випромінює світло.

Солом'яний смолоскип

Акварельні роботи художниці позначені витонченістю, романтичним настроєм та тонкою проробкою деталей. У творах майстрині сучасні мотиви представлені у характерному для українського етносу стилі.

акварелі Наталії Кохаль

Художниця працює над станковою гуашевою графікою, живописними творами, книжковими ілюстраціями і поштовими марками.

чарівні акварелі української майстрині

Детальніше про творчість Наталії Кохаль

В 2019 році марка з малюнком Наталії Кохаль «Соловейко» із серії «Національні птахи України» отримала 1-е місце та була визнана колекціонерами “Кращою маркою Європи”. Всього за роки співробітництва із «Маркою України» Наталія створила близько 10 марочних блоків.

українське мистецтво Солом'яний смолоскип

Твори Наталки Кохаль відрізняються використанням українських елементів у виразних композиціях, що робить їх чисто національними, з високим змістовним навантаженням та символічністю.

Наталія Кохаль Солом'яний смолоскип

Серії творів, де дія відбувається на вишитих та прикрашених мережкою рушниках, виділяються своєю глибокою образністю.

Наталія Кохаль акварелі

Художниця використовує квіти-символи як обереги, створюючи стан гордості за своє, українське.

квіти в роботах Наталії Кохаль

Наталія Кохаль володіє високим рівнем майстерності, її роботам присутня: декоративність, ілюстративність, алегоричність кожного образу. З досвідченою художницею працюють провідні видавництва України: “Веселка”, “Соняшник”, “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА”, “Просвіта”, “Малятко”, “Барвінок”, “Балтія Друк”.

акварелі чарівні квіти

Кохаль Наталія є постійною учасницею широкомасштабних вернісажів та конкурсів і має власні персональні виставки. Вона також є лауреатом престижних конкурсів, таких як Друга премія на Міжнародному конкурсі в Ірані та Перші премії в Франції та Італії, а також отримала численні подяки, почесні грамоти та відзнаки. Майстриня також активний учасник конкурсів філателістів та є членом Художньої ради «Української пошти» протягом останніх років.

Наталія Кохаль Солом'яний смолоскип

Про культурний простір Кобзар

Наша місія полягає в тому, щоб як омого більше людей ознайомились з українським мистецтвом та з українськими майстрами. Для цього культурний простір Кобзар готує інформаційні матеріали та росповсюджує їх серед читачів.

Про автора

kobzar

Культурний простір Kobzar - це бібліотека антикварних книг, галерея живопису, сучасного мистецтва та графіки, виставка предметів старовини і онлайн аукціон.

Ми допомогаємо реставрувати антикварні книжки, консультуємо по вопросах купівлі-продажу живопису, книг, меблів для бібліотек, та предметів старовини.

Будь ласка, прокоментуйте