блог

Меблі для домашньої бібліотеки

меблі для домашньої бібліотеки
Автор kobzar

Меблі для домашньої бібліотеки. Гарна домашня бібліотека – це набагато більше, ніж місце для зберігання книг. Якщо все зроблено правильно, бібліотека може стати безтурботним серцем будинку: місцем, де ми відпочиваємо, читаємо, вчимося і рятуємося від шуму та суєти сучасного життя.

Створення правильного середовища для домашньої бібліотеки – це процес, який залежить від ваших уподобань, доступного простору та практичних потреб вашої родини.

Можливо, найбільш важливо те, що ідеальна домашня бібліотека легко адаптується: до нових покупок книг та інших скарбів, до косметичного ремонту, до потреб членів вашої родини, що змінюються, і до тисяч інших маленьких сюрпризів сучасного життя.

На що потрібно звернути увагу: світло та простір

В першу чергу варто подумати про існуючі особливості кімнати, де ви хочете розмістити домашню бібліотеку.

Зазвичай, досить складно змінити рівень природного освітлення, фізичну форму кімнати або великі структурні елементи, такі як балки.

меблі домашня бібліотека букініст книги кобзар

Якщо в кімнаті високий рівень природного освітлення, ви можете отримати з цього максимум користі, висвітливши кімнату світлими тонами і встановивши відкриті стелажі в своїй бібліотеці, але подбайте, проте, щоб захистити коріння ваших книг від знебарвлення внаслідок прямого впливу сонячних променів.

Якщо природного світла замало, ретельно продумайте, як встановити в кімнаті штучне освітлення. У наступних наших публікаціях із серії “поради для букіністів” ми опишемо процес освітлення в бібліотеці.

Дуже важливо працювати з тим простором, який вам доступний

меблі для домашньої бібліотеки букініст

Якщо у вас мало місця, але багато книг, використовуйте стелажі з максимальною місткістю, вибирайте широкі полиці і заповнюйте зайвий вертикальний простір.

кобзар домашня бібліотека букініст

Велика кімната, навпаки, дозволяє створити затишну бібліотеку, що включає багато відкритих модулів-поличок або вбудовану стіну з полиць, з місцем для крісел та письмового столу.

На що звернути увагу: меблі для букіністів – зберігання та доступ до книг

Цілком очевидно, що в бібліотеці має бути місце для зберігання та відображення всіх ваших книг, журналів, каталогів, альбомів, файлів із графікою, предметів мистецтва та багатьох інших антикварних предметів.

меблі культурний простір кобзар

Більшість колекцій включають книги та друковані видання різного розміру: від маленьких книг в м’якій обкладинці до великих альбомів у твердій обкладинці, від маленьких дрібничок до великих ваз і сімейних реліквій.

Спроектуйте свої полиці таким чином, щоб на них було достатньо місця для розміщення кожного предмета, але не було так багато місця, щоб полиці здавалися порожніми.

Колекція книг у букініста ніколи не буває статичною, тому підготовка до майбутніх покупок дуже важлива. Відпочинок з покупкою книг – один із способів залишатися готовим до нових покупок.

На прикладі створення бібліотеки в культурному просторі Kobzar ми знаємо, як важливо з самого початку визначитися з покупкою правильних меблів. В нашій бібліотеці ми використовуємо меблі Van Dykson – виробник меблів та предметів інтер’єру, які витримали перевірку часом. В основному ці меблі – репродукції, виготовлені за зразками найкращих класичних виробів XVII – XIX століть.Van Dykson не тільки красиві, але й максимально комфортні меблі для людей, які цінують класику та затишок.

меблі для бібліотеки букініст

Вся модульна система полиць Van Dykson виготовлена із екологічного масиву натурального дерева. Скляні фасади захищають все, що було вами довірено модулю: книги, колекції, альбоми спогадів та багато іншого.

Вибір кольорів для ваших книжкових полиць

Коли справа доходить до вибору кольорів для ваших книжкових полиць та інших меблів, існує безліч варіантів кольорів:

  • Чистий білий колір – гладкий та елегантний, але зі стилем, який можна адаптувати практично до будь-якого інтер’єру.
  • Для домашніх бібліотек у класичному стилі є стандартні кольори фарбування: махогон, каштан, венге, горіх, вишня.

Наприкінці цього огляду я хочу підбити підсумок. Меблі для домашньої бібліотеки повинні бути модульними і такими, що швидко збираються. Якщо у вас виникла потреба в меблях для вашої бібліотеки, зв’яжіться з нами, спеціалісти культурного простору Kobzar вам допоможуть.

продам антикварную книгу

Культурний простір Kobzar – це бібліотека антикварних книг, галерея живопису, сучасного мистецтва та графіки, виставка предметів старовини і онлайн аукціон.

Про автора

kobzar

Культурний простір Kobzar - це бібліотека антикварних книг, галерея живопису, сучасного мистецтва та графіки, виставка предметів старовини і онлайн аукціон.

Ми допомогаємо реставрувати антикварні книжки, консультуємо по вопросах купівлі-продажу живопису, книг, меблів для бібліотек, та предметів старовини.

Будь ласка, прокоментуйте