блог

Багет для прикраси творів мистецтва

багет антикварные книги предмет интерьера
Автор kobzar

Багет і створення багетних рамок, як і написання картин, є важливим елементом декорування та творчим процесом. Більшість цінувальників мистецтва намагаються надати інтер’єру власного будинку, квартири, кабінету або робочого простору неповторного стилю за допомогою оформлення інтер’єру, та прикраси стін полотнами і графікою.

Правильно підібрані художні роботи допомогають відволіктися від монотонності та повсякденних справ, надають приміщенню свій неповторний стиль.

Як правильно підібрати багет та рамку до художнього полотна або гравюри

Для того, щоб художня робота гармонійно вписалася в стиль інтер’єру, важливим є сюжет, розміщення на стіні та дизайн. Підбір рами заслуговує особистої уваги і професійного підходу, тому багетна майстерня стає помічником для власника мистецького шедевра.

Майстри культурного простору Kobzar мають досвід і художнє почуття, та допомогають вибрати з модельного ряду ідеальну рамку. Рамки є чудовою прикрасою і гармонійним доповненням творів.

Оформлення полотен, графіки, ікон є основною спеціалізацією багетної майстерні, також пропонується оформлення дзеркал і вітражів.

Культурний простір Kobzar, який знаходиться в Київі, пропонує не тільки готовий модельний ряд рамок різного кольору і товщини, а й виготовлення унікальних рам. Вироби з привабливими декоративними елементами чудово підійдуть для картин, гобеленів, граюр, літографій, фотографій, ікон, дзеркал.

Рамки для оформлення в багетній майстерні

Фахівці майстерні створюють рамки, які відповідають стилю картини, загальному дизайнерському оформленню інтер’єру. У майстерні можна замовити багетні рамки, які повною мірою задовольняють вимогам замовника.

Замовивши неповторну раму, можна надати завершального акценту у створенні істинного шедевра на полотні, тканині або папері.

Красиво оформлена робота є чудовою можливістю зробити подарунок до важливої події, потішити себе або справжнього поціновувача мистецтва, створити неповторну атмосферу у квартирі, кабінеті або заміському будинку.

У створенні рамок застосовується виключно екологічно чиста сировина. Багети виготовляються з якісної натуральної деревини, яка проходить якісне сушіння, щоб під час використання рама не піддавалася деформаціям.

Майстри створюють рами, що відповідають стилю класичного або сучасного полотна. Для класичних полотен створюються багети з тонуванням і шаром професійного лаку, також багет може прикрашатися візерунками і неповторною патиною.

Для творів сучасного мистецтва кращі тонкі вузькі рами, які лаконічно підкреслюють дизайнерську концепцію.

Кожен поціновувач прекрасного знайде в культурному просторі Kobzar підходящі рами і зможе замовити їх з урахуванням індивідуальних побажань.

Крім цього ми виконуємо додаткові роботи:

 • Натяжка полотна на рамку.
 • Обрамлення дзеркал в багет: будь-які розміри.
 • Оформлення картин, гравюр, літографій.
 • Створення рамок для фотографій.
 • Обрамлення дитячих і дорослих пазлів, карикатур, малюнків і коміксів.
 • Оформлення та розробка вишивок.
 • Реставрація художніх робіт.
 • Створення паспарту самостійного або додаткового типу.
 • Доопрацювання та виправлення готових полотен різної складності.
 • Накатка фотографій і зображень на пінокартон.
 • Оформлення дозволів на вивезення творів мистецтва за межі України.
 • Пакування та відправлення картин за кордон.

Для отримання детальної інформації зв’яжіться з нами або зателефонуйте за номером 0634503058.

багет багетна майстерня кобзар

Окрім цього культурний простір Kobzar має власну колекцію сучасного мистецтва, картини з якої гармонійно доповнять інтер’єр ваших приміщень.

галерея сучасного мистецтва кобзар

Якщо у вас є бажання вивезти свою улюблену колекцію сучасного мистецтва за межі України, фахівці культурного простору Kobzar допоможуть вам оформити дозвіл на вивіз предметів мистецтва.

вивіз картин за кордон України

Культурний простір Kobzar – це бібліотека антикварних книг, галерея живопису, сучасного мистецтва та графіки, виставка предметів старовини і онлайн аукціон.

Про автора

kobzar

Культурний простір Kobzar - це бібліотека антикварних книг, галерея живопису, сучасного мистецтва та графіки, виставка предметів старовини і онлайн аукціон.

Ми допомогаємо реставрувати антикварні книжки, консультуємо по вопросах купівлі-продажу живопису, книг, меблів для бібліотек, та предметів старовини.

Будь ласка, прокоментуйте