о нас — kobzar

кобзар і українська книга о нас

Чому «Кобзар»?

Пошана до книги. Пошана до людей, хто іі створив. Пошана до тих, хто іі зберіг. Хто цінує іі та надає ій нове життя.

«Кобзар» співає про славне минуле, тішить і надихає нові покоління на любов . На любов до печатного давнього слова.

Ми є те, що чуемо, що читаємо, чим переймаємось. Наше навколо є те, що змінили ми. Змінили завдяки знанням, досвіду та натхненню. Завдяки волі, народженній скрізь призму знання.

Але, спочатку було слово…

Юрій Маєвський, букініст.

Мета нашого проекту — зробити інтерактивний портал, який поєднує історію та ті артефакти, які завдяки бурхливій діяльності людства залишились на нашій землі. Які служать порталом для розуміння процессів, що траплялись у минулому. Невеличкий клаптик матеріальноі культури, який хочемо розгорнути перед Вами яскравою картиною повсякденного буття минулого. За основу беремо печатні артефакти. Книги, мапи, документи, фотографічні зображення минулого та інше. Далі будемо добавляти цікаві предмети побуту, картини, малюнки, меблі тощо. Через твори митців простежимо шлях іх розвитку. Познайомимо з тим, що впливало на формування таланта.

В ідеалі створити гармонічну картину, показати, що материальна культура минулого не зайвих хлам. Що це частка нас самих. Та якщо ми нехтуемо цим, то ми нехтуемо собою. Наше минуле впливае на нас кожен день. Кожну хвилину зміна настрою та уподобань залежить тільки від багажу знань про себе. Ми не можемо відректися від історіі, якою би вона не була.

Зайва монетка ,малюнок, фотографія тощо, залишена від бабусі, розповість більше ніж купа книг без неі. Бо людина часом без ціеі дрібнчки просто не може зрозуміти з чого почати пошук та що саме вона шукае. А шукаемо ми самх себе. І будемо небайдужими допомогти Вам в цьому пошуку та долучити Вас до загальної співпраці збереження своеі родинноі пам’яті.

З великою повагою до кожного з читачів, «KOBZAR».

Проект Kobzar.in.ua підтримує реставраторів і людей мистецтва. Ми зацікавленні в співпраці.